Meie tegemised

04.11 ToiduElamus #karjakuus

03-14.11 toimuva Läänema Toidunädala raames kutsume teid maitsvale 5-käigulisele õhtusöögile, mida saadab eriliselt vägev muusikaline duo eesotsas Eesti otsib superstaari seitsmenda hooaja võitja Uudo Sepaga.

Naudime üheskoos head muusikat ja imelist toitu!

12-14.11 Läänemaa Toidunädal

Karjakuus kutsus nädalavahetusel seenele!
Koostöös Eesti Seenefarmiga valmis Läänemaa Toidunädala 2021 raames superhuvitav erimenüü, kus seeni jagus isegi magustoidu sisse. 

Uute üllatusteni! 

10.09-12.09 Nostalgiapäevad Haapsalus

Nostalgiapäevad on üks põnevamaid nädalavahetusi Haapsalus, mis ühtlasi paneb ka punkti meie suvehooajale. 

Nostalgilised kostüümid, pidu, tants ja pillerkaar toob linna palju lõbu ja rõõmu. Vägevad autod ja laadad.  Restoranide muusika, toidu- ja joogimenüüd rändavad ajas tagasi. Nii möödus ka meie nädalavahetus sardellide, kartulisalati, hapukurkide ja vahutava sovetskoe sampanskoe najal. Elu on pidu! Järgmise korrani!

04.09 Gurmeeturg

Imeilusal septembri algusel muutus meie vanalinn justkui gurmeekeskuseks. Kus mitmed Läänemaa väiketootjad pakkusid uudistajatele oma toodanguid. 

Gurmeeturu peamenüü pani kokku Angelica Udeküll koos Haapsalu kutsehariduskeskuse kokaõpilastega. Kalamenüü eest vastutas MEIE OMA peakokk Demo Kaev, kes õpetas kogu päeva jooksul huvilistele kala fileerimist ja tutvustas ka mitmeid imelisi kalaroogasi.

16.07 Kokteilikoolitus

Meeleoluka retke Plantationi kokteilimaailma viis läbi brand ambassador Taavi Tenso.

Kohalolijad said maitsta mitmeid erinevaid  säravaid kokteilijooke, nautida meie maitsvat menüüd ja boonuseks ka õppida kuidas kõige paremad kokteilid valmivad! 

 

11.06 Tigu maitsed Haapsalus

Järjekordne äge maitseterännak sai mööda saadetud koostöös Tigu restoraniga. 

5 käiguline vahemereline õhtusöök koos kihiseva vahuveini ja maitsvate austritega.

Õhtu lõpetasime väikese tantsupeoga! Küll meie juures on ikka tore!

04.06 Itaalia maitseterännak

Juuni alguses toimus meil  Itaalia veinipäevade raames  üks tore mitmekäiguline õhtusöök. Itaalia köögist inspireeritud maitsete kõrvale sobitas veine Bestwine sommeljee Juri Brattšik.

Õhtu möödus lõbusalt koos toredate inimeste, imeliste maitsete ja vägeva tanstuga dj Kuslapi juhtimisel.

et